Ректор ПНТУ Онищенко заявляє, що скандал навколо нього пов'язаний з майном внз

НовиниНадзвичайні події    17.03.2015 - 11:32

Ректор Полтавського національного технічного університетів імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко заявляє, що скандал навколо нього пов'язаний з майном внз та кар'єрними амбіціями певних осіб, а також заявляє, що звуковий запис із схожим на його голос сфабрикований. Про це сказано у зверненні ректора до громадськості, текст якого переданий в РБК-Україна.

"На жаль, у ці тривожні і складні дні для Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка не можу бути на робочому місці через хворобу, яка є наслідком переслідування мене з боку певних політичних сил більше року. Вважаю, що реальною причиною постійних скандалів і провокацій навколо університету є бажання зазіхати на майно навчального закладу та кар'єрні амбіції певних осіб",- сказано у зверненні.

Онищенко вважає, що апогеєм деструктивних дій стала минулий тиждень, коли в мережі Інтернет з'явилися анонімна інформація, яка включає в себе звуковий файл з голосом, схожим на голос ректора.

"Активну участь в поширенні цього файлу і публічними коментарями до нього взяв участь народний депутат України Бублик Ю. В. З цього приводу має заявити наступне. Закон я не порушував. Навпроти щодо мене вчинено злочин, передбачений ст. 383 Кримінального кодексу України, зокрема, завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Тому я звернувся в правоохоронні органи про проведення перевірки, у ході якої повинні встановити особу, обставини створення і поширення сфабрикованої звукового файлу і дати правову оцінку цим діям", - сказано у зверненні.

Нагадаємо, міністр освіти і науки України Сергій Квіт запропонував ректорові Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимиру Онищенко добровільно написати заяву про звільнення через скандал в навчальному закладі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top