Регулятори США закрили 64-ий банк в цьому році

Субота 13 серпня 2011 04:14

Федеральна корпорація зі страхування банківських вкладів (FDIC) США оголосила про закриття ще одного приватного банку. На цей раз припинив свою діяльність First National Bank of Olathe (м.Олас, штат Канзас), передає Reuters.

На момент закриття сукупні активи First National Bank of Olathe становили 538 млн дол., а обсяг депозитів - 524 млн дол. Шість відділень First National Bank of Olathe продовжать свої операції, увійшовши до складу компанії Enterprise Bank & Trust (м.Клейтон, штат Міссурі).

Варто відзначити, що в основному під закриття потрапляють невеликі приватні банки, чиї сукупні активи становлять менше 1 млрд дол. Як правило, їм не вдається зберегти прибутковість на тлі низьких темпів відновлення американської економіки.

First National Bank of Olathe - 64 банк, закритий регуляторами США у 2011 р. На думку експертів FDIC, темпи закриття банків сповільнюються, і до кінця поточного року в США буде закрито менше банків, ніж роком раніше. Нагадаємо, що в 2010 р. припинили свою діяльність 157 фінансових інститутів, а в 2009 р. - 140.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся