ru ua

Регулятор запустив сервіс розрахунку вартості нестандартного підключення до електромереж

Регулятор запустив сервіс розрахунку вартості нестандартного підключення до електромереж Фото: Оксана Кривенко (facebook.com/Ok.Kryvenko)

Калькулятор доступний на сайті НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), запустила сервіс розрахунку вартості нестандартного підключення до електричних мереж. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook глави НКРЕКП Оксани Кривенко.

Повідомляється, що на сайті НКРЕКП запустили калькулятор для розрахунку орієнтовної вартості нестандартного підключення електроустановок замовника до електричних мереж оператора системи розподілу.

"Він дає можливість замовникам (користувачам систем розподілу) в оперативному порядку отримати відповіді на наступні питання: скільки орієнтовно буде коштувати послуга з нестандартного приєднання; яка орієнтовна вартість приєднання за потужність і лінійну частину приєднання; в які строки відбудеться приєднання; яка відповідальність оператора системи розподілу за несвоєчасне надання послуги", - зазначила Кливенко

Зазначимо, скористатися сервісом можна за посиланням. Крім того, оновлено калькулятор розрахунку орієнтовної вартості послуги стандартного приєднання.

Регулятор запустив сервіс розрахунку вартості нестандартного підключення до електромереж

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почали ліцензування виробників електроенергії для нового ринку.