ru ua

Регіональним форумом у Луцьку партія "Заступ" завершила передвиборче турне по Україні

Політична партія "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ" завершила всеукраїнське турне. Про це повідомляє прес-служба партії.

Відзначається, що за три тижні лідери партії - Віра Ульянченко, Геннадій Новіков, Ірина Синявська, Олександра Шереметьєва та Володимир Хоменко - об'їздили більшість областей України.

За інформацією прес-служби партії, кожна зустріч з керівниками аграрної політсили супроводжувалася аншлагом.

В цілому, участь в регіональних форумах "Заступа", де обговорювалася передвиборна програма "За рідну землю!", взяли понад 25 тис. осіб, що представляють різні верстви сільського населення. Один з лідерів партії "Заступ" Володимир Хоменко розповів, що головним завданням регіональних форумів було донести до українців, що живуть в селах, що відтепер у них є захисник і союзник.

"Повірте мені, якщо у Верховній Раді не буде представлена аграрна партія "Заступ", то вже завтра нам потрібно буде рятувати нашу землю. "Заступ" розробив конкретні ініціативи та конкретні реформи і готовий їх реалізовувати. Адже настав час захистити себе, дім і рідну землю", - підкреслив Хоменко.

Виступаючи перед тисячами людей з різних регіонів України, заступник лідера Ірина Синявська відзначала, що передвиборна програма "Заступа" написана не політиками для села, а селом для політиків.

"У її розробці взяли участь сільські та селищні голови, керівники агроассоциаций і експерти аграрного ринку України. У програмі покроково описано болючі проблеми селян і реальні реформи, які допоможуть їх вирішити", - зазначила Синявська.

Для комплексного відродження агросектору та сільських територій "Заступ" вважає за необхідне розширити повноваження і бюджетну базу сільських громад і надати їм право самостійно розпоряджатися заробленими грошима.

"Крім того, ми виступаємо за створення стимулів для початківців фермерів, запровадження спеціального режиму сприяння для лікарів, учителів та інших представників сільської інтелігенції, щоб зробити село привабливим для життя", - підкреслила Ульянченко.

Регіональним форумом у Луцьку партія "Заступ" завершила передвиборче турне по Україні

Регіональним форумом у Луцьку партія "Заступ" завершила передвиборче турне по Україні