Ребров провів перше тренування в "Аль-Ахлі" Фото: Сергій Ребров (alahliclub.ae)

Український наставник хоче виграти золоті медалі національної першості

Колишній тренер київського футбольного клубу "Динамо" Сергій Ребров, який очолив "Аль-Ахлі", провів перше тренування з командою Саудівської Аравії. Про це повідомляється в офіційному Twitter азіатського клубу.

Український наставник на посаді головного тренера команди вперше поспілкувався з гравцями, а також познайомився з керівництвом клубу. Також Реброву провели невелику екскурсію по базі.

Фахівець вже встиг заявити, що хоче в свій перший сезон виграти золоті медалі національної першості з "Аль-Ахлі".

altaltaltaltaltaltalt

Ребров очолив київську команду в 2014 році після відставки Олега Блохіна. З тих пір клуб двічі ставав чемпіоном України. У сезоні 2016/17 "Динамо" програло боротьбу за золоті медалі. Крім того кияни посіли останнє місце в групі Ліги Чемпіонів.

"Аль-Ахлі" зайняв в національній першості друге місце і пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів Азії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній наставник київського футбольного клубу "Динамо" Сергій Ребров прибув до Саудівської Аравії.