Реалізація мінських угод просувається зі швидкістю равлика, - Штайнмайер

НовиниПолітика    25.10.2016 - 00:31
Фото: Франк-Вальтер Штайнмайер розповів, що він думає про мінські угоди
Фото: Франк-Вальтер Штайнмайер розповів, що він думає про мінські угоди

Голова німецького МЗС вважає, що повне врегулювання конфлікту на Донбасі ще далеко

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що прогрес у врегулюванні конфлікту на Донбасі практично не помітний, а мінські угоди реалізуються зі "швидкістю равлика". Про це він заявив в інтерв'ю Märkische allgemeine zeitung.

"Рішення часто змушують себе довго чекати, а реалізація мінських угод рухається зі швидкістю равлика. Протягом кількох місяців ми намагаємося рухатися вперед, і тим більше розчаровує те, що результати потім доводиться шукати з лупою", - зазначив Штайнмайер.

Зі слів голови німецького МЗС, він готовий працювати над мирним врегулюванням, щоб не допустити пожежі в центрі Європи, навіть якщо це потребуватиме багато часу.

"Ми змогли запобігти переростанню конфронтації на сході України в повномасштабний військовий конфлікт, який вийшов з-під контролю і в свою чергу міг перерости у пожежу в самому серці Європи", - заявив Штайнмайер.

Він додав, що, на його думку, шлях до повного врегулювання буде тривалим і складним".

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко вважає, що якщо Україна вийде з мінського формату, про санкції проти Росії можна забути.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Штайнмайер допускає розпад Євросоюзу Порошенко сподівається, що НАТО тиснутиме на Росію щодо виконання мінських угод
On Top