Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: ФК "Шахтар"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Реал - Шахтар. Донеччани матчем на знаменитому "Сантьяго Барнабеу" відкриють для себе єврокубкову осінь. Дивитися матч "Реал" - "Шахтар" можна на каналі "Україна", а онлайн-трансляція на РБК-Україна розпочнеться о 21:15.

15 вересня, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Барнабеу"
Реал - Шахтар, 4:0
Гол: Бензема, 30, Роналду, 55 (пен), 63 (пен), 81
Реал: Навас, Варан, Рамос, Марсело, Карвахаль, Кроос, Бейл, Модріч, Іско, Роналду, Бензема
Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Азеведо, Фред, Степаненко, Марлос, Тейшейра, Тайсон, Гладкий

Кінець матчу

90+2 хв. Навас ледве впорався з ударом Тейшейри з лінії штрафної.

87 хв. Спокійно доводить гру до кінця Реал.

81 хв. Класний удар здалеку від Марсело, П'ятов відбиває і Роналду головою добиває м'яч у ворота!

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Малишев небезпечно фолить практично на лінії штрафного.

78 хв. Відмінний пас Іско знайшов голову Бензема, але той точно пробити не зміг.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів76 хв. І Кучер зриває контратаку Реала

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Коваленко виходить замість Марлоса.

73 хв. Роналду бив з лінії штрафного, але трохи не влучив.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів67мин. Тайсона змінює Малишев

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів63 хв. Азаведо грає рукою у своєму штрафному! І Крішті робить пенальтійний дубль!

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Замість Рамоса виходить Начо.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів55 хв. І сам Кріштіано точно пробиває П'ятова!

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів54 хв. Роналду б'є з центру штрафного і потрапляє в руку Срна - пенальті! Хоча це була спина хорвата.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів51 хв. Степаненко грубо зіграв у чужій штрафній, за що отримав другий "гірчичник", який перетворився на червону.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Пепе поміняв Варана.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

39 хв. Знову вийшло Шахтарю відібрати на м'яч.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів33 хв. Степаненко грубо зіграв недалекий від своєї штрафної.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів32 хв. Ковачич виходить замість Бейла.

Реал - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів30 хв. Як так?! Іско навісив у штрафну, П'ятов повинен був брати м'яч, але випустив його і Бензема спокійно відправляє м'яч у ворота!

29 хв. Зменшили темп мадридці і у гірників вийшло вирівняти гру.

24 хв. Вийшло в гравців Шахтаря отодовинуть гру від своїх воріт.

20 хв. Шахтар грає практично без м'яча. А це не найкращий варіант для гостей.

15 хв. Ох! Бензема пробив вище воріт вже після того, як він обіграв Пятова після пасу Роналду!

13 хв. Бейл бив пятою після прострілу з флангу, але П'ятов накрив м'яч.

9 хв. Ракицький відмінно вивів Азаведо по флангу, а бразилець навіщось вирішив бити, а не віддавати пас. В підсумку, м'яч полетів повз ворота.

4 хв. Непоганий відповідь Шахтаря - Марлос відібрав м'яч у Варана і віддав в центр на Гладкого, але того випередив захисник.

3 хв. Іско наважився на удар з штрафного, але по воротах не влучив.

Команди виходять на поле. Стартуємо!

Свою 20-ту кампанію на груповому етапі найпрестижнішого єврокубка "Реал" розпочне домашнім матчем з донецьким "Шахтарем", здорово грав в Іспанії в перших матчах основної сітки в минулому і позаминулому сезоні.

"Реал" проведе свій перший матч у Лізі чемпіонів УЄФА під керівництвом Рафаеля Бенітеса, який очолив мадридців влітку цього року. У 2005 році іспанський фахівець виграв турнір з "Ліверпулем". У 2004-му він привів "Валенсію" до перемоги в Кубку УЄФА, а в 2013-му його "Челсі" завоював головний трофей Ліги Європи УЄФА.

Срібний призер чемпіонату України в 11-й раз грає на груповому етапі головного футбольного турніру Європи серед клубів.

Після перемоги над "Фенербахче" з загальним рахунком 3:0 в третьому відбірковому раунді "Шахтар" вийшов у раунд плей-офф, де обіграв віденський "Рапід". Гірники не без праці виграли в Австрії (1:0), після чого зуміли не поступитися вдома - 2:2.

У першому турі групового етапу Ліги чемпіонів-2013/14 "Шахтар" з рахунком 2:0 обіграв на виїзді "Реал Сосьєдад". У дев'яти гостьових зустрічах з іспанськими клубами гірники добилися двох перемог при двох нічиїх і п'яти поразках.

Головний тренер "Реала" Рафаель Бенітес:

"Шахтар" - чудова команда з досвідченим тренером, який завжди вичавлює з новачків максимум. Якщо ми поставимося до "Шахтаря" без належної поваги і будемо діяти без необхідної концентрації, матч буде дуже важким. Коли я очолив команду, я говорив, що ми будемо намагатися грати в атакуючий футбол, але одночасно додамо в оборонних діях. Таланту нашим гравцям не займати, і в цьому сенсі їм потрібна деяка свобода. Знайти баланс для досягнення результату непросто, однак як тільки гравці починають розуміти, що потрібно на їх позиції, нас не зупиниш".

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Головне - залишити гарне враження про себе в цьому розіграші Ліги чемпіонів. Ми дуже поважаємо "Реал" і гравців команди. Впевнений, що ми зіграємо гідно і добре. Я говорив, що доводиться постійно атакувати. Не те щоб ми не вміли оборонятися, просто ми мало обороняємося, тому що суперники мало атакують. Проблема в тому, що ми в який раз починаємо Лігу чемпіонів з виїзного матчу. "Реал" і ПСЖ в цьому плані мають певну перевагу".