Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії Фото: Реал - Севілья, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Севілья - Реал - Онлайн-трансляція матчу "Севілья" - "Реал" розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол". Севильчкий і мадридський клуби вдруге за тиждень зійдуться між собою.

15 січня, 21:45
Севілья, "Рамон Санчес Пісхуан"

Склади команд:
Севілья
: Ріко, Ескудеро, Рамі, Пареха, Іборра, -Зонзи, Насрі, Йетолло, Васкес, Бен-Йедер
Реал: Навас, Карвахаль, Начо, Рамос, Варан, Марсело, Каземіро, Модріч, Кроос, Роналду, Бензема

Севілья - Реал, 2:1
Гол: Рамос, 85 (аг), Йоветіч, 90+1 - Роналду, 67 (пен)

Фінальний свисток

90+1 хв. ГОЛ! Йоветіч зміщується в центр і б'є у дальній кут!

85 хв. Ось це так! Після подачі штрафного Рамос підставив свою голову і м'яч влітає у ворота Реала!

81 хв. Насрі грубо грає проти Каземіро на чужій половині - жовта картка.

77 хв. Сарадия змінює в грі Иборру.

75 хв. Замість Крооса виходить Ковачич.

67 хв. Гол! Роналду реалізовує пенальті за фол Ріко на Карвахале.

47 хв. Васкес небезпечно б'є з гострого кута, але м'яч летить вище воріт.

Перерва

40 хв. Роналду трохи промахнувся після небезпечного прострілу від Бензема.

35 хв. Насрі завдає ще одного удару з лінії - Навас забирає.

32 хв. Васкес завдав дуже небезпечний удар з лінії штрафної, але по воротах не влучив.

23 хв. Насрі відправив м'яч на трибуну, пробиваючи з півкола.

17 хв. Севілья грає на відмінному рівні проти такого суперника. Відчувається, що у них вистачить сил сьогодні забити.

9 хв. Каземіро заробляє небезпечний штрафний, який не вдалося нормально

Почався матч

Мадридський клуб зараз набрав чудову форму, про що говорить оновлення національного рекорду за кількістю матчів без поразок. У кубковій грі на тижні, що завершився яскравим нічиєю 3:3, "Реал" не програв в 40-му матчі. Зараз у них є можливість ще більше продовжити цю серію.

Але зробити це буде не легко. Адже зараз "Севілья" - друга команда Іспанії. А це означає, що севільці будуть боротися, щоб ужержаться на цій позиції. Тим більше, після вдалого трансферу Йоветіча у господарів з'явився яскравий нападник, який може сильно допомогти в грі проти такого суперника, як "Реал".

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Ми граємо дійсно потужно, але думати про золоті так рано – неправильно. Звичайно, "Реал"» прагне перемагати в усіх турнірах, требле – наша мета. Однак ми мріємо про нього тільки у вільний час. Решту ми готуємося до матчів".