Реал - Севілья: онлайн-трансляція матчу за Суперкубок УЄФА

НовиниСпорт    09.08.2016 - 21:45

Через два роки футбольні клуби знову розіграють символічний трофей

Реал - Севілья. Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Севілья" розпочнеться на РБК-Україна 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1". Першим великим матчем нового європейського футбольного сезону стане матч за Суперкубок УЄФА між мадридським "Реалом" і "Севільєю".

9 серпня, 21:45
Тронхейм, "Леркендал"

Реал - Севілья 3:2
Гол: Сенсио, 22, Рамос, 90+3, Карвахаль, 119 - Васкес, 40, Коноплянка, 72 (пен)
Реал
: Касилья, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Каземіро, Ковачич, Лукас Васкес, Мората, Іско, Асенсио.
Севілья: Ріко, Пареха, Каррісо, Колоджейчак, Іборра, Кийотаке, -Зонзи, Франко Васкес, Маріано, Вьетто, Витоло.

Після перемоги у торішній Лізі Європи "Севілью" залишив головний тренера Унаї Емері. На його місце прийшов відомий Хорхе Сампаоли. Новий наставник вірить, що український півзахисник команди Коноплянка в нововм сезоні може стати справжньою зіркою команди.

І матч з "Реалом" може стати для нового тренера першим серйозним випробуванням у новій ролі. Хоча, шанси на перемогу у севільців дуже неплохии. У "Реала" є проблеми в атаці - заліковує травму тріумфатор Євро Роналду, Гарет Бейл ще не набрав оптимальну форму.

Звісно, у Зідана в команді є достатня кількість гравців найвищого рівня. Вони можуть гідно замінити португальця і валлійця. Але можуть і не дотягнути до традиційно високого рівня атаки "Реала". Так що, нас чекає дуже цікаве видовище. Через два роки Реал - Севілья в онлайн-трансляції знову розіграють символічний трофей.

Ніколас ПарехаФото: Ніколас Пареха

"Нам буде дуже важко незалежно від того, чи вийде Роналду на полі. Гравцям "Севільї" слід концентруватися на власній грі і розуміти, що ми можемо перемогти, якщо зіграємо бездоганно", - сказав захисник "Севільї" Ніколас Пареха.

00:17

І все! Трофей відправляється в Мадид!

00:16

119 хв. ГОЛ! КАРВАХАЛЬ! Дані з флангу увійшов у штрафну і просто пробив повз воротаря!

00:09

116 хв. Знову Ріко! Родрігес бив зльоту з центру штрафного майданчика, але голкіпер накрив і цей удар!

00:05

110 хв. Який момент! Васкес вийшов на побачення з Ріко, але голкіпер накрив удар!

23:57

Перерва

23:54

102 хв. Коноплянка увійшов в чужу штрафну і пробив з гострого кута, але зробив це дуже неточно.

23:51

98 хв. Рамос! Забиває капітан, але суддя гол скасовує!

23:45

94 хв. Колодзейчак отримує другу жовту картку за фол проти Васкеса. Севілья в меншості!

23:42

92 хв. Бензема пробив від лівого кута штрафного в руки Ріко.

23:37

90+3 хв. ГОЛ! РАМОС! Це неймовірно! Рамос ударом головою на останніх секундах забиває гол і зрівнює рахунок!

23:27

81 хв. Ріко рятує ворота! А бив з гострого кута Карвахаль.

23:24

72 хв. КОНОПЛЯНКА! Забиває українець пенальті!

23:21

68 хв. А ось і наш Коноплянка на полі. Поміняв українець Вьето.

23:08

64 хв. Бензема змінює Морату.

23:04

60 хв. Карвахаль не дає Севільї створювати моменти, перекушуючи кілька подач.

22:58

53 хв. Мората пробив головою після подачі кутового, але м'яч полетів надто слабо.

22:34

Кінець першого тайму

22:27

40 хв. ГОЛ! ВАСКЕС! Отримав він м'яч від Витоло, який розправився з обороною Реала і точно пробив у дальній кут!

22:26

40 хв. Перша картка у матчі у Севільї - постарався Витоло.

22:21

32 хв. Ух! Зараз Нзонзі трохи не зміг зробити рахунок рівним, відібравши м'яч біля чужих воріт, але захист Реала встигла впорається з загрозою.

22:17

28 хв. Перший момент у Севільї. Маріано не влучив по м'ячу після непоганого навісу Васкеса.

22:09

22 мин. ГОЛ! СЕНСИО!

22:03

13 хв. Непогано починає грати Реал. Дуже добре у них виходить перехоплювати м'яч і затискати суперника у своїй штрафній.

22:00

10 хв. Асенсио б'є з открого кута по воротах Севільї, але Ріко справляється з ударом.

21:56

5 хв. Поки що активніше починає Севілья. Багато пресингу.