Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Реал - Рома

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Рома" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 1".

Після перемоги в першому матчі "Реалу" доведеться просто захистити свою перевагу у два м'ячі.

"Реал" - "Рома", 2:0
Гол: Роналду, 64, Родригес, 68
Реал: Навас - Данило, Пепе, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос - Джеймс, Бейл, Роналду
Рома: Щесни - Флоренці, Манолас, Зуканович, Дінь - Пьяніч, Кейта - Салах, Перотті, Ель Шаараві - Джеко
8 березня, 21:45
Мадрид, "Сантьяго Барнабеу"

Фінальний свисток!

89 хв. Штанга рятує Реал! Перотті пробив з меж штрафного, але стійка зіграла за Мадрид.

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів86 хв. А замість Кейта виходить Майкон.

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Ковачич з'явився замість Казіміро.

79 хв. М'яч пройшов трохи повз ворота після удару Родрігеса з півкола.

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Великий Тотті виходить замість Ель-Шаарві.

70 хв. Ще одна показова контратака "Реала" завершилася неточним ударом Роналду зблизька.

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Гол! Родрігес! Після пасу Роналду Хамес спокійно пробив між ніг Щесни!

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів64 хв. ГОЛ! Роналду впевнено завершує простріл справа від Васкеса!

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів61 хв. Васкес поміняв Бейла.

56 хв. Флоренці шикарно обійшов Рамоса і відмінно пробив, але Навас зіграв не менш красиво!

50 хв. Спочатку Бейл трохи ножицями не пробиває Щесни, який показав відмінну реакцію, а потім Салах не використовує ще один вихід один на один!

48 хв. Два поспіль небезпечних навісу прийшли зліва в атаці у Реала, але обидва рази захисники впоралися.

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Замість П'янича на поле вийшов Ванкер.

Продовжуємо

Перерва

Реал - Рома: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів37 хв. Данило грубо збив Ель-Шаарві.

30 хв. Потужний удар від Роналду - Щесни на місці!

28 хв. Ще один чудовий момент у Роми! Салах вискочив на ударну позицію, але пробив мимо воріт!

25 хв. Погана спроба пробити головою від Ель-Шаарві.

19 хв. М'яч належить повністю Реалу. Причому, спочатку Мадрид грає на своїй половині поля, а пізніше - на чужий. З тією ж упевненістю.

14 хв. Супермомент у Джеко! Але Едін б'є неточно з близької відстані!

10 хв. Після непоганого удару Крооса Щесни накриває м'яч у куті воріт.

5 хв. Після удару Роналду м'яч влучив у лікоть захисника "Роми", але суддя пенальті не поставив.

Починаємо наш матч

Перемога в першому матчі практично забезпечила "Реалу" участь у чвертьфіналі. Для вильоту йому треба дуже сильно постаратися. Природно, "Рома" буде намагатися ловити будь-які шанси, але поки що клас команди щодо мадридців не дозволяє їм серйозно на щось розраховувати.

Єдине, що може зробити Спалетті і його хлопці - показати максимально якісний футбол у своєму виконанні. Враховуючи, прогрес клубу за останні роки, сам факт гідного протистояння такому топовому супернику додасть "Ромі" досвіду і впевненості на майбутнє.

У той же час, матч проти "Роми" відмінний шанс для "Реала" повернути собі впевненість. Після кількох помилок в чемпіонаті, де мадридці практично втратили шанси поборотися за чемпіонство, Ліга Чемпіонів залишається головним турніром, в якому зможе показати себе Зідан.

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Рома" - дуже хороша команда, але я більше думаю про своїх футболістів. Я знаю, що завтра нам буде непросто. Ми повинні сконцентруватися на цій грі. Мої футболісти готуються до поєдинку найкращим чином. Завтрашній матч самий важливий, тому що він наступний. Багато людей думають, що нас чекає легка прогулянка, але це не той випадок. Завтра ми повинні зіграти добре. Бейл і Марсело? Вони готові до гри. Джеймс? Він наполегливо працює і робить все можливе на полі. Він показує всім, що прогресує".