"Реал" програв "Ювентусу" і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

Матч завершився з рахунком 3:1

Мадридський "Реал" поступився туринському "Ювентусу" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, але за сумою двох ігор вийшли в півфінал. Зустріч, що відбулася на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді, завершилася з рахунком 3:1 на користь туринців.

Одним з ключових епізодів гри стало призначення пенальті (за фол Мехді Бенатов на Лукасі Васкес) арбітром Майклом Олівером у ворота туринців у компенсований до другого тайму час за рахунку 3:0.

Футболісти "Ювентуса" стали сперечатися з арбітром, і в результаті капітан італійської команди голкіпер Джанлуїджі Буффон отримав пряму червону картку, а Кріштіану Роналду реалізував холоднокровно 11-метровий.

До цього "Ювентус" майже зробив чудо, коли голи в ворота "Реала" забили Маріо Манджукич (2 і 37 хвилини), ще один на рахунку Блеза Матюїді (60).

Нагадаємо, перший матч в Турині завершився з рахунком 3:0 на користь "вершкових".