Реал - Баварія: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Реал - Баварія: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Реал - Баварія (twitter.com/FCBayernEN)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Реал - Баварія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на каналі Футбол 1. Мадридський "Реал" зустрінеться з мюнхенською "Баварією" в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці іспанського клубу.

1 травня 21:45
Мадрид, Сантьяго Бернабеу

Стартові склади:

"Реал": Навас, Рамос, Варан, Марсело, Васкес, Модріч, Ковачич, Кроос, Асенсио, Роналду, Бензема
Запасні: Касілов, Начо, Ернандес, Каземіро, Себальос, Бейл, Майораля

"Баварія": Ульрайх, Кіммі, Зюле, Хуммельс, Алаба, Толіссо, Тьяго Алькантара, Мюллер, Хамес, Рібері, Левандовскі
Запасні: Штарке, Мартінес, Рафінья, Маї, Дорш, Руді, Вагнер

Матч завершено 2:2

90 + 6 хв. УСЕ! Звучить фінальний свисток. "Реал" зіграє в фіналі Ліги чемпіонів утретє поспіль.

Фото uefa.com

90 хв. Арбітр додав 5 хв до основного часу.

89 хв. І Каземіро отримує жовту картку.

88 хв. Варан отримує попередження за затягування часу.

88 хв. Начо виходить замість Асенсио.

84 хв. Мартінес виходить на заміну Хамеса Родрігеса.

80 хв. Залишилося 10 з невеликим хвилин! Напруга зростає в повітрі!

74 хв. Заміна від Юппа Хайнкеса: Вагнер виходить замість Толіссо.

74 хв. Найнебезпечніший удар Толіссо з відскоком від газону, і Навас робить черговий фантастичний сейв!

73 хв. Подвійна заміна у "Реала": Автора дубля Бензема змінює Гарет Бейл, Каземіро з'являється на полі замість Ковачіча.

65 хв. Васкес отримує жовту картку. Другий "гірчичник" за короткий час отримує "Реал".

63 хв. Родрігес забиває гол! Зюле прострілює на Хамеса, який з другої спроби відправляє м'яч у ціль. Інтрига !!!

62 хв. Модріч отримує попередження.

60 хв. Масована атака "Баварії", але до тлумачного удару справа не доходить. Дуже небезпечно було тільки що у володіннях "королівського клубу".

51 хв. Божевільний сейв Кейлор Наваса після пострілу Девіда Алаби.

46 хв. Бензема робить дубль! Ульрайх допускає грубу помилку, і форварду "Реала" залишається лише влучити у порожні ворота приблизно з п'яти метрів.

45 + 2 хв. Завершився перший тайм. Все найцікавіше попереду!

45 хв. Толіссо (Баварія) не влучає у ворота. Найнебезпечніший момент перед самою перервою - після удару Толіссо з-за меж штрафного мякч проходить в сантиметрах від правої «дев'ятки»

32 хв. Навас рятує ворота. Хороша атака "Баварії", однак до ладу пробити Томас Мюллер не зміг.

20 хв. Один за іншим два найнебезпечніших моменту біля воріт Кейлор Наваса.

19 хв. Гра йде від воріт до воріт, м'яч майже не затримується в центрі поля.

15 хв. "Реал" забиває в 42 домашніх матчах Ліги чемпіонів поспіль.

11 хв. Иииии Бензема зрівнює рахунок! Передача Марсело з лівого флангу, і Карім Бензема головою посилає м'яч в сітку. Весело сьогодні буде!

3 хв. "Баварія" відкриває рахунок! Навіть найбільша помилка оборони господарів призводить до того, що Йосу Кіммі б'є без перешкод з кута воротарського.

2 хв. Відразу вперед йде "Баварія", якій сьогодні треба забивати двічі.

1 хв. Матч почався.

- У заявку "Реала" на матч з "Баварією" потрапив потрапив 19-річний голкіпер Лука Зідан, який є сином головного тренера мадридців Зінедіна Зідана.

"Реал" близький до третього поспіль фіналу Ліги чемпіонів. У першому півфінальному матчі мадридці обіграли "Баварію" на її полі з рахунком 2:1. Мюнхенці вийшли вперед після удару Йосу Кімміха, проте голи Марсело і Марко Асенсио, який вийшов на заміну, перевернули все з ніг на голову.

Лише двічі в історії Ліги чемпіонів команді вдалося вийти в наступне коло плей-офф після домашньої поразки в першому матчі. У півфіналі ЛЧ сезону 1995/96 "Аякс" поступився в рідних стінах "Панатінаїкосу" з рахунком 0:1, але на виїзді забив грекам три м'ячі. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів-2010/11 "Баварія" з мінімальним рахунком здолала "Інтернаціонале" на його полі, але потім поступилася вдома (2:3), зазнавши поразки за правилом виїзного гола.

"Баварія" і "Реал" - рекордсмени за кількістю очних зустрічей в єврокубках. У Мадриді вони проведуть вже 26 матч. Це сьомий півфінал Ліги чемпіонів (а також Кубка чемпіонів) з їх участю.

Минулого розіграшу суперники зійшлися в 1/4 фіналу, а "Реал" згодом став першою командою, яка захистила трофей в еру Ліги чемпіонів. У Мюнхені "Реал" переміг з рахунком 2:1, після чого баварці зрівняли рахунок за сумою двох матчів в Мадриді. З'ясування стосунків продовжилося в додатковий час, за підсумками якого підопічні Зінедіна Зідана виграли з результатом 4: 2.

Для "Реала" це рекордний восьмий півфінал Ліги чемпіонів поспіль, а "Баварія" пробилася в четвірку найсильніших в шостий раз за сім сезонів.

Якщо "Реал" візьме верх над "Баварією", то знову впише своє ім'я в історію Ліги чемпіонів УЄФА. Київський фінал стане для діючих чемпіонів третім поспіль, і в цьому випадку мадридці виявляться першими, кому подібне вдалося двічі.