Реал - Шальке: Роналду переграв німців

У Мадриді місцевий футбольний клуб "Реал" легко довів свою перевагу над німецьким "Шальке", обігравши того з рахунком 3:1. Поєдинок відбувся 18 березня.

Мадрид, "Сантьяго Фіналу"
Реал - Шальке, 3:1
Голи:
Роналду, 21, 74, Мората, 76 - Хоогланд, 31
Реал: Касільяс, Начо, Варан, Серхіо Рамос (Карвахаль, 69), Коентрау, Ильярраменди, Хаві Алонсо (Каземіро, 46), Іско, Хесе (Бейл, 7), Роналду, Мората
Шальке: Фрманн, Хоогланд, Хеведес (Пападопулос, 57), Матіп, Колашинац, Айхан (Аннан, 81), Нойштедтер, Обази, Мейер, Дракслер, Хунтелаар (Салай, 46)

В середині першого тайму "Реал" зумів відкрити рахунок. Мората отримав м'яч на лінії штрафного, віддав на хід Бейлу і той прострілив на Роналду, який забив свій черговий гол. Досить несподівано "Шальке" рахунок зрівняв - Хоогланд пробив здалеку, м'яч зачепив ногу Рамоса і закотився у ворота.

У другому тайму Роналду зробив дубль, реалізувавши вихід один на один. А потім Мората відзначився голом з лінії воротарського після пасу Бейла.

"Реал" виходить у чвертьфінал Ліги Чемпіонів. Ім'я свого суперника підопічні Анчелотті дізнаються 21 березня.