Розвиток біоенергетики без держпідтримки в Україні неможливо, - УКАБ

Розвиток біоенергетики без державної підтримки в Україні неможливо.

Розвиток біоенергетики без державної підтримки в Україні неможливо. Про це на українсько-шведському бізнес-форумі заявив президент "Українського клубу аграрного бізнесу" (УКАБ), гендиректор "Індустріальної молочної компанії" Алекс Ліссітса, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми кілька разів робили різні підрахунки щодо того, щоб поставити якийсь біоенергетичний завод по використанню залишків кукурудзи та соняшнику. Без державної підтримки, без якогось "зеленого тарифу" на сьогоднішній день біоенергетика, на жаль не цікава інвесторам", - розповів Ліссітса.

Він зазначив, що тільки на його підприємствах залишається невикористаними близько 600-800 тис. тонн соломи та зазначив, що вона може використовуватися для внутрішніх потреб сільського господарства в якості біоенергетичного ресурсу, але в масштабах економіки держави використання стає невигідним.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся