Розвідка повідомляє про почастішання випадків відмови військових РФ повертатися на Донбас

НовиниПолітика    30.09.2016 - 12:16
Фото: російські військові стали відмовлятися повертатися на Донбас
Фото: російські військові стали відмовлятися повертатися на Донбас
РФ в Мінську нав'язує свій сценарій по Донбасу, - представник України РФ скорочує витрати на утримання військових містечок в Криму, - розвідка

Зросла також кількість військових, які відмовляються супроводжувати бойову техніку

Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявляє про зростання кількості російських військовослужбовців, які відмовляються повертатись на тимчасово окуповані території сходу України. Про це повідомляє прес-служба розвідки на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"З огляду на поступове розуміння невідворотності покарання за військові злочини, у т.ч. співучасть у злочинних діях вищого воєнно-політичного керівництва Росії, зростає кількість військовослужбовців 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які відмовляються повертатись на тимчасово окуповані території сходу України після проведення відпусток (службових відряджень) у Росії та супроводжувати бойову техніку", - сказано в повідомленні.

 

Обстановка в районі АТО станом на 30 вересня На тимчасово окупованих територіях сходу України, противник продовжує по...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 30 вересня 2016 р.

Нагадаємо, у Донецьку в результаті пограбування російськими військовими продовольчих складів 1 АК (Донецьк) ЗС РФ вбиті двоє військовослужбовців окремого комендантської полку корпусу.

Читайте в розділі

Одеська митниця оголосила конкурс на посади начальників митних постів

Україна та Франція домовилися посилити співробітництво у гуманітарній сфері

Причиною збоїв при заповненні е-декларацій є неефективна робота ДП "УСС"

On Top