Розведення сил в районі Станиці Луганської може відбутися 26 листопада, - Оліфер

НовиниПолітика    23.11.2016 - 18:27
Фото: Станиця Луганська
Фото: Станиця Луганська

Подальша імплементація рамкового рішення про розведення сил можлива після демілітаризації Дебальцевого

Розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської може відбутися 26 листопада 2016 року. Про це у Facebook повідомила прес-секретар представника України на переговорах контактної групи в Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"За умови додержання режиму тиші з боку ОРЛО розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської можна провести з 26 листопада 2016 року", - написала вона.

Крім того, Оліфер повідомила, що подальша імплементація рамкового рішення про розведення сил та засобів може відбутися після демілітаризації Дебальцевого.

"Під час роботи підгрупи з безпеки Україна в черговий раз поставила питання повернення до лінії розмежування від 19 вересня 2014 р., у відповідності з якою Дебальцеве повинне знаходиться під контролем України. Подальша імплементація рамкового рішення про розведення сил та засобів може відбутися після демілітаризації Дебальцевого", - додала Оліфер.

 

В завершение сегодняшней работы Трехсторонней контактной группы в Минске. Во время работы подгруппы по безопасности Ук...

Опубліковано Darka Olifer 23 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що контактна група домовилася про відкриття КПВВ "Золоте" до 10 грудня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top