ru ua

Викрито стеження за офісом S.Group, - заява компанії

Викрито стеження за офісом S.Group, - заява компанії Фото: S. Group

Представники групи компаній S.Group (підприємств ТОВ "Снек Експорт", ТОВ "Чиста планета", ТОВ "Украгро-2003") викрили стеження за власним офісом у місті Дніпро (вул. Олександра Поля, 101). У цьому приміщенні також знаходиться офіс обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, повідомляє прес-служба корпорації.

Як наголошується, 5 вересня представники групи компаній S.Group затримали трьох громадян. "Вони на автомобилі Lada з цивільними державними номерами, на нашу думку, здійснювали стеження за офісом компанії. В автомобілі виявлено також значну кількість комплектів змінних державних номерних знаків, відеотехніка. Ці люди спочатку намагалися зникнути з місця події, потім відмовлялися спілкуватися", - йдеться в заяві компанії.


Як стверджують представники S.Group, ними були викликані представники поліції – "тільки тоді невідомі особи, які вели спостереження, заявили, що працюють у правоохоронних органах, і пред'явили відповідні посвідчення на ім'я старшого оперуповноваженого Руслана Омельченка, оперуповноваженого Віталія Кульчицького та оперуповноваженого Сергія Литвиненка".

Підкреслюється, що представники національної поліції, які прибули за викликом, затримали цих осіб і доставили в Центральне відділення поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

"За фактом вчинення цими особами дій, які містять ознаки злочинів, передбачених статтею 364, статтею 365 Кримінального кодексу України, нами було подано відповідну заяву в правоохоронні органи. Ми також будемо вимагати оприлюднення результатів розслідування обставин організації такого незаконного, на нашу думку, стеження", - йдеться в заяві.

Представники S.Group вважають ці дії черговим випадком систематичного незаконного тиску, яке здійснюється деякими працівниками поліції та прокуратури в Дніпропетровській області за погодженням з високопоставленими в Генеральній Прокуратурі України на їх підприємства. У заяві наголошується, що "деякі працівники вищевказаних підприємств вже тривалий час залякуються, до них надходять численні погрози з боку невстановлених осіб та здійснюються інші заходи незаконного тиску".

"Корпорація S.Group заявляє рішучий протест проти будь-яких методів силового тиску на бізнес, а також звертається до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ та голови Служби безпеки з вимогою роз'яснити: "На яких підставах проводилася стеження за офісом і співробітниками компанії і за чиїм дорученням? Якщо законні підстави були, то в рамках якого кримінального провадження це здійснювалося? Або це пов'язано з діяльністю обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка або з діяльністю народного депутата і члена фракції радикальної партії в парламенті Сергія Рибалки і сім'я якого має відношення до групи компаній S.Group?", - сказано в заяві.

Співробітники корпорації висловили надію, що "широкий розголос за допомогою ЗМІ незаконних, на їх думку, дій співробітників поліції Дніпропетровської області та інших невстановлених осіб перешкодить подальшому вчиненню таких дій та порушенню законних прав працівників ТОВ "Снек Експорт", ТОВ "Чиста планета", ТОВ "Украгро-2003".

"Силовий тиск на будь-який законно працюючий бізнес в Україні неприпустимий ні з комерційної, ні з політичної, ні з будь-якою іншою метою", - йдеться в заяві.

Викрито стеження за офісом S.Group, - заява компаніїВикрито стеження за офісом S.Group, - заява компаніїВикрито стеження за офісом S.Group, - заява компаніїВикрито стеження за офісом S.Group, - заява компанії