ru ua

Розгін на вул. Грушевського

Розгін на вул. Грушевського (видео онлайн) - У Києві біля стадіону "Динамо" ще з ночі перебувають близько 1,5 тис. активістів Евромайдана, які протестують проти нинішньої влади.

Розгін на вул. Грушевського - У Києві біля стадіону "Динамо" ще з ночі перебувають близько 1,5 тис. активістів Евромайдана, які протестують проти нинішньої влади, передає кореспондент РБК-Україна.

Протистояння між правоохоронними органами і демонстрантами триває. Активісти знову кидають у правоохоронців петарди і пляшки із запальною сумішшю. Силовики відповідають їм світлошумовими гранатами.

Також, вранці 22 січня під час протистоянь на вул. Грушевського один з активістів отримав 4 кульових поранення, у результаті чого помер.

Близько 08:00 правоохоронці розібрали першу барикаду на вул. Грушевського. Після цього силовики продовжили рух в бік Європейської пл. Відступили активісти сконцентрували сили біля готелю "Дніпро".

О 08:30 правоохоронці на вул. Грушевського відступили на вихідні позиції. Активісти перейшли в контрнаступ, після того, як відступили раніше до готелю "Дніпро" і зараз закидають правоохоронців камінням.

Протестувальники намагаються відновити розібрану силовиками барикаду. Зараз на вул. Грушевського знаходиться до 500 активістів.

Розгін на вул. Грушевського