ru ua

Рауль Кастро розкритикував будівництво стіни з Мексикою і торгову політику Трампа

Рауль Кастро розкритикував будівництво стіни з Мексикою і торгову політику Трампа Фото: Рауль Кастро

Кастро виступив на саміті лідерів лівого руху в Венесуелі

Лідер Куби Рауль Кастро піддав критиці імміграційну і торгову політику президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що Кастро висловився про політику США на саміті лідерів лівого руху в Латинській Америці в Каракасі (Венесуела).

"Новий порядок денний уряду США загрожує початком радикальної і егоїстичною торгівельної політики, яка буде впливати на конкурентоспроможність нашої зовнішньої торгівлі; порушенням екологічних угод, погрожує вистежуванням і депортацією мігрантів", - заявив Кастро.

Також, за його словами, міграція відбувається через зростаючу нерівність і бідність, викликану несправедливою міжнародної економічної системою. Стіна вздовж мексиканського кордону тому є "ірраціональним" рішенням. Стіна спрямована проти всіх латиноамериканців, а не тільки мексиканців.

"Ви не можете стримувати бідність, катастрофи і мігрантів стінами, але можете зробити це співпрацею, взаєморозумінням і миром", - сказав Кастро.

Зазначають, що в минулому місяці в Білому домі заявили, що в США відбувається "повний огляд всіх напрямків політики США по відношенню до Куби".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп підпише новий міграційний указ 6 березня.