ГПУ завершило досудове розслідування проти заступника голови Миколаївської ОДА

НовиниНадзвичайні події    01.08.2016 - 12:18
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Підозрюваному надані матеріали для ознайомлення

Військова прокуратура Південного регіону завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно героя України, першого заступника голови Миколаївської ОДА. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.


"Підозрюваному в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України та його захиснику у відповідності зі ст. 290 КПК України надані матеріали для ознайомлення", - зазначається в повідомленні.

Раніше, 3 червня 2016 року вказаного службовця разом із радником голови Миколаївської обласної ради викрили під час отримання хабара на загальну суму 90 тисяч доларів США. Зазначимо, раніше повідомлялося, що заступник голови Миколаївської ОДА затриманий за хабар в 100 тис. доларів.

Однак заступник голови Миколаївської ОДА не визнає себе винним в отриманні хабара. Повідомляється, що хабар мали намір взяти у директора одного з Товариств за здійснення впливу і прийняття обласною радою та ОДА позитивного рішення на користь останнього щодо надання дозволу на користування надрами на Новомиколаївській родовище пиляних вапняків.

On Top