Поранення журналіста на навчаннях у Кривому Розі: вправи не були узгоджені з воєнкомом

Поранення журналіста на навчаннях у Кривому Розі: вправи не були узгоджені з воєнкомом
Фото: патрони (facebook.com/ato news)

Вправи, що стали причиною поранення журналіста, не були заплановані

Вправи, в результаті яких був поранений журналіст під час навчань Кривому Розі Дніпропетровської області, не були заплановані та узгоджені. Про це повідомляє "Радіо Свобода", посилаючись на інформацію від воєнкома.

"Наскільки мені відомо, цей захід спланували представники ЗМІ разом з двома волонтерами, не погодивши його ні зі мною, ні з керівником заняття на місці проведення", - заявив військовий комісар Саксаганського районного військкомату Кривого Рогу Олександр Бритвич, який відповідав за навчальні збори.

За його словами, в ході навчань не були заплановані вправи по самообороні або захоплення і перехоплення, а тільки по охороні та обороні приміщень. Він додав, що в навчаннях були задіяні інструктори та волонтери.

"Інструктори у нас були ті, які покликані до складу загону оборони, а волонтери, які не покликані до складу загону оборони, вони надавали методичну допомогу, не проводили заняття, вони просто консультували, показували, розповідали, але вони також проходили інструктаж", - додав воєнком.

Він зазначив, що щоранку протягом навчань, які повинні були тривати до 8 липня, проводився загальний інструктаж по поводженню зі зброєю та для інструкторів, і для волонтерів.

За інформацією воєнкома, людина, який вистрілив, був спеціалістом по тактико-спеціальній підготовці, а от щодо його участі в АТО він знав лише зі слів його колег. Раніше цей чоловік проводив інструктажі з патрульної поліцією, і чого було достатньо для його залучення до занять.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція Кривого Рогу (Дніпропетровська область) затримала 43-річного військовослужбовця, підозрюваного в пораненні журналіста під час навчань резервістів 6 липня. За даними медиків, 28-річний поранений оператор В'ячеслав Вовк зараз в стабільному важкому стані.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся