В рамках програми докапіталізації "Альфа-Банк Україна" на 5 млрд грн збільшить статутний капітал

НовиниФінанси    15.09.2016 - 12:46
Фото: Альфа-Банк
Фото: Альфа-Банк
Акціонер "Альфа-Банку" ABH Ukraine зареєстрував випуск єврооблігацій на 30 млн євро

Для повного і дострокового виконання програми докапіталізації 13 вересня компанія ABH Ukraine Limited, єдиний акціонер Альфа-Банк Україна, ухвалила рішення про збільшення статутного капіталу банку на 4 999 660 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Збільшення капіталу буде проведено шляхом приватного розміщення 1 180 000 простих іменних акцій номінальною вартістю 4 237 грн. В результаті розміщення акцій очікується збільшення капіталу банку на 180 млн дол. США. В результаті збільшення статутного капіталу не відбувається зміна власника великого пакета акцій банку. Акції будуть розміщені серед єдиного акціонера банку - компанії ABHU, яка володіє 100% статутного капіталу банку.

Станом на 12 вересня статутний капітал Альфа-Банку Україна склав 7 515 млн грн.

"Збільшення статутного капіталу на 180 млн дол. є ще одним підтвердженням надійних позицій Альфа-Банку Україна як частини міжнародної банківської групи. Така вагома підтримка акціонерів відображає наше стратегічне бачення розвитку банку як одного з лідерів фінансового сектора країни", - підкреслив Рушан Хвесюк, головний керуючий директор Альфа-Банку Україна.

"Завершуючи планове виконання програми докапіталізації у відповідності з вимогами НБУ, ми очікуємо фінального узгодження регулятора для закриття угоди з нашими партнерами, групою UniCredit, будучи повністю готовими до розвитку потужного гравця в рамках інтеграції двох банків", - додав він.

Читайте в розділі

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для промспоживачів на листопад

НБУ на 24 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,66

Курс долара на міжбанку 21 жовтня знизився до 25,67

On Top