В рамках Мюнхенської конференції з безпеки 18 лютого пройде 1-й український ланч

В рамках Мюнхенської конференції з безпеки 18 лютого пройде 1-й український ланч
Фото: Мюнхенська конференція з безпеки

Учасники обговорять перспективи безпеки України та мінських угод

В рамках Мюнхенської конференції з безпеки 18 лютого пройде перший український ланч на тему "Безпека України в мінливому світовому порядку". Про це йдеться в повідомленні Ялтинської європейської стратегії (YES).

Повідомляється, що обговорення зосередиться на впливі змін у міжнародному порядку на перспективи безпеки України. Зокрема, учасники обговорять шляхи забезпечення безпеки для України - в діапазоні від членства в НАТО до нейтрального статусу. В ході бесіди також проаналізують перспективи мінських угод в контексті умов врегулювання конфлікту на Донбасі.

У рамках заходу буде проходити панельна дискусія з генералом армії США Девідом Ховелом Петреусом, директором Центрального розвідувального управління (2011-2012), головою KKR Global Institute, KKR & Co. L. P. і Андерсом Фог Расмуссеном, засновником і главою компанії Rasmussen Global, прем'єр-міністром Данії (2001-2009), генеральним секретарем НАТО (2009-2014).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко відвідає Мюнхенську конференцію з безпеки.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся