Rambler спростував витік 100 млн паролів користувачів пошти

НовиниНадзвичайні події    06.09.2016 - 17:23
Фото: у Rambler спростували витік ("Комерсант")
Фото: у Rambler спростували витік ("Комерсант")

Як уточнили в інтернет-холдингу, вся інформація про клієнтів шифрується

У Rambler & Co не бачать проблеми у витоку даних користувачів поштового сервісу. Про це заявила офіційний представник холдингу Софія Іванова, повідомляє RNS.

"Жодної проблеми тут немає: вперше ця база з'явилася у 2012 році, у ЗМІ інформація про неї з'являлася ще у 2014 році. Після її аналізу ми виявили, що скомпрометовано 4 мільйони активних користувачів - всім їм паролі були, зрозуміло, змінено", - зазначила Іванова.

При цьому, за словами представника російського інтернет-холдингу, якийсь відсоток паролів все одно може підходити, тому що користувачі використовують паролі на зразок 123456, які "зламуються елементарним перебором за словником".

Як додала Іванова, компанія не зберігає користувацькі дані у відкритому доступі, а вся інформація про клієнтів шифрується. "Поштовий сервіс регулярно нагадує користувачам про необхідність змінювати пароль", - резюмувала офіційний представник холдингу.

Нагадаємо, раніше сьогодні портал Leakedsource.com повідомив про отримання хакерами доступу до бази даних майже 100 млн користувачів поштового сервісу Rambler.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top