Rainford йде з ринку роздрібної торгівлі, - джерела

ТПГ "Рейнфорд" дніпропетровських бізнесменів Бориса Цейтельмана, Олександра Мартинова, Михайла Ландмана і Олександра Тригуба повністю відмовилася від подальшого розвитку продуктової мережі Rainford, повідомили відразу декілька учасників ринку. Працівники мережі на умовах анонімності повідомили, що на місці магазинів Rаinford відкриються торгові точки "Сільпо" і Varus. Про це пише "Комерсант-Україна".
За словами джерела, знайомого з ходом переговорів з потенційними покупцями торгових точок мережі, остаточне рішення з цього питання буде ухвалено не раніше ніж через тиждень: "За моїми даними, Varus претендував на 10 торгових об'єктів в Дніпропетровську і області. На решту - "Сільпо". Операція передбачає переуступку прав оренди і викуп устаткування". Інформоване джерело, знайоме з планами власників Rаinford, додає: "У Rainford є ще більше 30 торгових павільйонів "Кошик" (площа кожного близько 20 кв. м). Але, найімовірніше, їх чекає та ж доля. Під вивіскою Rainford продовжить працювати тільки делікатесний супермаркет в Дніпропетровську". У Fozzy Group і Varus коментарів не надали.
Проблеми з розвитком роздрібної мережі у ТПГ виникли після придбання літом 2009 року 30 магазинів рітейлера "Велика ложка". Тоді покупка дозволила збільшити мережу до 43 торгових точок. Але після цього група почала закривати нерентабельні магазини. До справжнього моменту мережа налічує 14 діючих і два законсервовані магазини. Також Rainford був вимушений віддати за борги банку "Південний" приналежні йому два торгові центри "Материк" в Києві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся