Раду просять розглянути удосконалення процедури застосування санкцій Нацрадою

НовиниПолітика    05.09.2016 - 20:22
Фото: Герасимов озвучив прохання Порошенка з розгляду законопроектів у Раді
Фото: Герасимов озвучив прохання Порошенка з розгляду законопроектів у Раді

Профільний комітет також повинен прискорити розгляд законопроекту щодо діяльності НКРЕКП

Серед першочергових питань, які повинні бути розглянуті на новій сесії Верховної Ради (ВРУ), - удосконалення процедури застосування санкцій Національною радою з питань телебачення і радіомовлення та створення єдиного реєстру військовослужбовців. Про це сьогодні під час погоджувальної ради парламенту заявив представник президента у ВРУ Артур Герасимов, передає кореспондент РБК-Україна.

"У сфері оборони це законопроект за номером 2504а-д, який спрямований на створення єдиного державного реєстру військовозобов'язаних. У сфері інформаційної політики - проект закону номер 4815, метою якого є удосконалення процедури застосування санкцій Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення", - заявив Герасимов.

За його словами, прискорення опрацювання у профільному комітеті потребує законопроект №2966д щодо діяльності НКРЕКП, який спрямований на забезпечення виконання Україною умов для отримання другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 600 мільйонів євро.

"На цьому тижні необхідно розглянути законодавчі ініціативи, запропоновані КМУ, метою яких є вирішення питань децентралізації, дерегуляції, економічного розвитку та захисту інтелектуальної власності", - додав представник президента в Раді.

Нагадаємо, під час відкриття нової сесії ВР присягу складуть сім новообраних народних депутатів.

У Раду у вересні можуть внести законопроект про вибори на Донбасі Профільний комітет завтра ухвалить рішення про зняття недоторканості з Чауса, - Парубій
Читайте в розділі

Обама пояснив позицію США при голосуванні за резолюцію ООН по Ізраїлю

Обама пояснив чому зменшив термін покарання інформатору WikiLeaks Меннінг

Обама пообіцяв повернутися до активного політичного життя після річної перерви

On Top