У Раду не надходили пропозиції про скликання позачергової сесії, - Сироїд

НовиниПолітика    10.08.2016 - 16:33
Фото: Сироїд заявила про відсутність пропозицій про скликання позачергової сесії ВР
Фото: Сироїд заявила про відсутність пропозицій про скликання позачергової сесії ВР
Комітет інформполітики оголосив конкурс на посаду члена Нацтелерадіо Україна має законодавчо визнати окупацію своїх територій РФ, - Сироїд

Ні від нардепів, ні від президента не надходило таких пропозицій

На адресу Верховної Ради України не надходило пропозицій про скликання позачергової сесії. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд, пише "112 Україна".

"В даний час на адресу Верховної Ради України не надходило пропозицій про скликання позачергової сесії ні від народних депутатів України, ні від Президента України", - повідомила заступник спікера ВР.


Разом з тим Сироїд уточнила, що позачергова сесія Ради відповідно до частини другої статті 83 Конституції України, скликається головою парламенту на вимогу не менш як третини народних депутатів України від складу ВРУ, або на вимогу президента.

Нагадаємо, Спеціальна антикорупційна прокуратура має намір завтра, 11 серпня 2016 року, повідомити судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чаусу про підозру в хабарництві, а також попросить Верховну Раду провести позачергову сесію, щоб вирішити його затримання.

Читайте в розділі

В Узбекистані почалися вибори президента

Конгрес США проголосував за надання Україні 350 млн доларів військової допомоги

Іран погрожує США вжити заходів у відповідь на продовження санкцій

On Top