ru ua

Радикальна партія подала в ЦВК документи на реєстрацію кандидатів у депутати

Радикальна партія на чолі з Олегом Ляшком в понеділок, 22 вересня, подала до ЦВК списки кандидатів в депутати в загальномандатному та одномандатних округах. Про це повідомили в прес-службі партії.

Як заявив лідер партії під час мітингу на сходах ЦВК його партія першою та, вочевидь, єдиною з учасників виборів провела люстрацію списку.

"Сьогодні історичний момент, Радикальна партія Ляшка принесла списки до ЦВК. Ми виставляємо усі прізвища, усіх учасників списку на всенародну люстрацію", - наголосив він.

За словами політика, при формуванні свого передвиборчого списку Радикальна партія з самого початку задекларувала принцип відкритості та гласності.

Повідомляється, що до виборчого списку Радикальної партії не було включено жодного діючого депутата Верховної Ради, окрім самого лідера та жодного депутата попередніх скликань, за Івана Зайця.

"Для того, щоб список був ідеальним, звертаюся до громадськості з проханням допомогти нам провести народну люстрацію, таким чином РПЛ показує свою прозорість і відкритість. Якщо в наш список "затесався" той, хто не повинен там бути, ми його обов'язково викинемо" - заявив Ляшко

Нагадаємо, Ляшко неодноразово заявляв, що до його списку не увійдуть представники Партії регіонів, комуністи, діючі та колишні народні депутати, а також олігархи.