"Радикал банк" і "Столичний" визнані неплатоспроможними, - НБУ

П'ятниця 10 липня 2015 16:12
"Радикал банк" і "Столичний" визнані неплатоспроможними, - НБУ
Фото: Національний банк України

У банки введена тимчасова адміністрація

Національний банк України (НБУ) визнав неплатоспроможними ще два банки - ПАТ "Радикал банк" та ПАТ АБ "Столичний". Про це повідомила прес-служба регулятора

За даними прес-служби, в результаті перевірок операційних кас "Радикал банку" показали грубі порушення законодавства у сфері обігу готівки, що створювало загрози інтересам вкладників чи інших кредиторів банку. Фінустанова не забезпечувало необхідний рівень охорони під час перевезення валютних цінностей, зберігання готівки у відділеннях банку та реалізації внутрішнього контролю за касовими операціями. Все це послужило причиною по якій НБУ прийняв рішення про ліквідацію банку.

У випадку з банком "Столичний", свою роль зіграли погіршення показників його фінансового стану, наявність загроз інтересам вкладників та інших кредиторів фінустанови. Крім того, власники банку, за даними НБУ, не вживали жодних заходів для того, щоб запобігти його неплатоспроможність.

Слідом за рішенням НБУ про визнання неплатоспроможними двох банків, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) ввів в ці фінустанови тимчасову адміністрацію.

За даними НБУ на 1 січня 2015 р., банк "Столичний" ставився до IV групи за розмірами активів, також, як і "Радикал банк".

Нагадаємо, нещодавно ФГВФО вирішив продовжити тимчасову адміністрацію в "Укргазпромбанку".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся