ru ua

У Раді запалили димову шашку при розгляді законопроекту про статус окупованого Донбасу

У Раді запалили димову шашку при розгляді законопроекту про статус окупованого Донбасу Фото: бійка у ВР (УНІАН)

Запалив димову шашку депутат від партії "Свобода"

При розгляді законопроекту про статус окупованих територій у Верховній Раді запалили димову шашку. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Так, 6 жовтня під час розгляду законопроекту №7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей" у сесійній залі запустили димову шашку. Інцидент стався в секторі, де розташовані місця народних депутатів з фракції "Самопоміч".

Після запуску шашки залом розійшовся дим і запах горілого, однак Рада продовжила ранкове засідання.

Далі, народний депутат від партії "Свобода" Юрій Левченко заявив: "Ту шашку запалив я і я вважаю, що я зробив правильно. Тому що я б цей парламент спалив, щоб він не робив те, що він робить. Щоб ви всі не знущалися над українським народом. Я ту шашку запалив і запалю ще багато разів".

"У ВР на екскурсії школярі. "Самопоміч" і "Свобода" кинули шашки в кулуарах та в сесійній залі. Ще потрібно докази, їм плювати на життя українських солдат? Вони готові їх посилати в атаку з зручного безпечного сесійної зали. Якщо ці покидьки з такою ж легкістю вони ризикували життям маленьких українських дітей, які в цей день просто опинилися на екскурсії. Це не їх діти. Це не їх солдати. Це не їх країни", - заявила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко.

altaltalt

Фото: ранкове засідання ВР (РБК-Україна)

Спринт Тетерука з димовухою. У Нарфронта з димовухами взагалі послідовна історія. Парубій в минулому скликанні кидав, Тетерук в цьому виносить. В минулому скликанні, до речі, і з кнопкодавством боролися ті, хто зараз в президії, а зараз цілком толерантно. PS. Хороша реакція, до речі, і швидкість!

Опубліковано Олексієм Рябчиним 6 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, раніше під будівлею ВР відбулися зіткнення між активістами і поліцією.