У Раді сьогодні відбудеться година запитань до уряду

Фото: Верховна рада (РБК-Україна)
Фото: Верховна рада (РБК-Україна)

Нардепи також можуть сьогодні розглянути ще два законопроекти

У Верховній раді України сьогодні, 18 травня 2018 року, відбудеться година запитань до уряду. Відповідний порядок денний опубліковано на сайті парламенту.

Крім того, нардепи в першому читанні можуть розглянути зміни до статті 44 Закону України "Про вищу освіту", а також законопроект про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо забезпечення гарантій підвищення спортивної майстерності молоді.

Нагадаємо, напередодні Рада провалила законопроект про кредитні спілки. Законопроект покликаний забезпечити єдине розуміння підходів до принципів діяльності кредитної спілки, вдосконалення та розширення напрямів його господарської діяльності, забезпечення прозорості та стабільності ринку взаємного кредитування. Зокрема, проектом планувалося врегулювати майбутні правовідносини між кредитними спілками та їх членами - юридичними особами щодо придбання і припинення статусу членства.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся