Раді пропонують створити ТСК з розслідування фактів корупції в "Укрзалізниці"

Народний депутат з фракції "Удар" Руслан Сольвар пропонує Верховній Раді України створити тимчасову слідчу комісію з розслідування фактів корупційної діяльності та зловживання службовим становищем керівними особами Державної адміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця".

Народний депутат з фракції "Удар" Руслан Сольвар пропонує Верховній Раді України створити тимчасову слідчу комісію з розслідування фактів корупційної діяльності та зловживання службовим становищем керівними особами Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця"). Відповідний проект постанови № 5074 зареєстрований сьогодні у парламенті.

Станом на 15:00 15 вересня 2014 р. текст проекту постанови на сайті Ради відсутній.

Нагадаємо,  8 вересня 2014 р. прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк ініціював перевірку фінансово-господарської діяльності "Укрзалізниці". Також Кабмін прийняв розпорядження № 809-р від 8 вересня 2014 р. про відсторонення Бориса Остапюка від виконання повноважень за посадою генерального директора "Укрзалізниці" на період перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності "Укрзалізниці". Тимчасово виконувачем обов'язків голови "Укрзалізниці" став Максим Бланк.

Нагадаємо, 25 червня 2014 р. Кабінет міністрів прийняв постанову про акціонування "Укрзалізниці" та створення ПАТ "Українська залізниця".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся