Раді пропонують штрафувати військовозобов'язаних за розпивання алкоголю під час зборів

НовиниПолітика    13.09.2016 - 21:41
Фото: Раді пропонують ввести штрафи за розпивання алкоголю під час військових зборів
Фото: Раді пропонують ввести штрафи за розпивання алкоголю під час військових зборів

Пропонується встановити штраф у розмірі від 1190 до 2465 гривень

Верховній Раді України пропонують ввести штраф за розпивання алкогольних напоїв військовозобов'язаними та резервістами під час проходження зборів. Відповідний законопроект №5112 був зареєстрований в Раді 12 вересня 2016 року.

Зокрема, пропонується встановити штраф від 70 до 145 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1190 - 2465 гривень) або арешт з утриманням на гауптвахті до 7 діб для військовослужбовців і резервістів за розпивання алкогольних напоїв, появу на території військової частини або виконання обов'язків в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Адміністративна відповідальність встановлюється також за відмову зазначених осіб від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного та іншого сп’яніння.

За самовільне залишення частини або місця служби військовозобов'язаними та резервістами пропонується встановити таке ж покарання.

Крім того, пропонується надати можливість судам розглядати справи про військові адміністративні правопорушення протягом доби з дня одержання матеріалів про адміністративне правопорушення.

Також проектом закону передбачається уточнити поняття військового злочину, унормувати порядок відбування покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті та питання позбавлення статусу учасника бойових дій.

Нагадаємо, в травні в Миколаєві військовий автомобіль "Урал" зруйнував ворота, в'їхав у двір приватного будинку, де зніс літню кухню. За його кермом був 37-річний військовослужбовець у стані алкогольного сп’яніння.

On Top