Раді пропонують не обкладати податком зарплати українців, віком до 27 років

Раді пропонують не обкладати податком зарплати українців, віком до 27 років
Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Законопроект був зареєстрований 9 жовтня

У Верховній раді України, представник фракції "Слуга народу" Олексій Кучер зареєстрував законопроект №2250, яким пропонує звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Верховної ради.

Законопроект був зареєстрований 9 жовтня.

Наголошується, що при таких осіб єдиний внесок сплачується за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Автор законопроекту Кучер пропонує встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників у віці до 27 років.

У пояснювальній записці говориться, що подібний підхід вже був застосований у світовій практиці.

"В Польщі для вирішення проблеми з виїздом поляків на роботу в більш успішних країн був скасований податок на доходи фізичних осіб для працівників, яким не виповнилося 26 років. Міжнародні експерти позитивно оцінили такий крок польських властей", - заявив Кучер.

При цьому він зазначив, що в Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується ця пільга.

"У Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга. У той же час, в українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для одержання податкових пільг призведе тільки до залишенню в тіні справжніх розмірів доходу населення ", - заявляє він.

За його словами, прийняття законопроекту створить сприятливі умови для роботодавців у розрізі прийняття на роботу студентів і молодих спеціалістів, стимулювати українців залишатися працювати в Україні і призведе до детінізації ринку зайнятості та доходів населення.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що в Раді зареєстрували законопроект №2208 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту". Автор ініціативи нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубинський.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся