Рада знову не змогла звернутися до Порошенка щодо позбавлення громадянства Новинського

П'ятниця 10 квітня 2015 11:43
Рада знову не змогла звернутися до Порошенка щодо позбавлення громадянства Новинського
Вадим Новинський

Народні депутати підтримали запит до Президента України Петру Порошенку про зняття громадянства України з народного депутата Вадима Новинського, проте їм знову не вистачило голосів, щоб направити запит главі держави. За відповідне рішення проголосували 173 нардепа при мінімально необхідних 150.

Разом з тим народним депутатам знову не вистачило голосів направити цей запит до Порошенка. Під час сигнального голосування в сесійній залі парламенту відзначилося лише 199 парламентаріїв.

Авторами запиту стали нардепи Тетяна Чорновіл, Андрій Левус і ще 6 парламентаріїв.

Раніше депутат з фракції "Народного фронту" Тетяна Чорновіл заявила, що бізнесмен Вадим Новинський не виконав зобов'язань про вихід з іноземного громадянства і не отримав документів від компетентних органів Російської Федерації про вихід з російського громадянства.

Нагадаємо, 20 березня народні депутати також відмовилися направити до Порошенко запит про припинення громадянства Новинського у зв'язку з непрекращением громадянства РФ. За відповідне рішення тоді проголосувало лише 150 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Відзначимо, в прес-службі Новинського раніше повідомляли, що він не є громадянином РФ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся