Рада не змогла провести вечірнє засідання через блокування трибуни

НовиниПолітика    05.07.2016 - 16:38
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

Депутати від РПЛ і "Батьківщини" заблокували трибуну ВРУ

Народні депутати від фракцій Радикальна партія Олега Ляшка і "Батьківщина" заблокували трибуну і президію Верховної Ради, через що голова Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив вечірнє засідання парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

"Нам необхідно провести політичні консультації для того, щоб ми могли розблокувати роботу ВРУ, і тому я хочу подякувати усім колегам за сьогоднішні важливі принципові рішення по боротьбі з мафією і хочу відразу оголосити про відкриття вечірнього засідання, і хочу одразу оголосити, що у зв'язку з політичними консультаціями оголошую вечірнє засідання ВРУ закритим", - заявив Парубій.


Нардепи, що блокують трибуну, вимагають ухвалення постанови про створення тимчасової слідчої комісії по розслідуванню офшорів, а також створення ТСК щодо справедливості встановлених тарифів на газ для населення. Серед блокуючих роботу Ради також позафракційні депутати і представники "Свободи".

Нагадаємо, партія "Батьківщина" вимагає від Генеральної прокуратури України (ГПУ) підготувати подання про позбавлення Андрія Тетерука депутатської недоторканності.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top