Рада сьогодні розгляне питання фінзабезпечення компенсації за пільговий проїзд

НовиниПолітика    05.10.2016 - 08:54
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Також депутати розглянуть законопроект про медіацію

Верховна Рада України сьогодні, 5 жовтня 2016 року, розгляне законопроект №4024 "Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг" з пропозиціями президента України від 4 квітня 2016 року. Про це йдеться у порядку денному засідання парламенту.

Крім того, нардепи розглядатимуть законопроекти щодо надання психіатричної допомоги; врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішувалося питання про їх застосування.

Розглядатиметься питання використання об'єктів авторського права в пародіях, попурі та карикатурах.

Також депутати розглянуть законопроект про медіацію, проект постанови про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

Розглядатиметься також проект постанови про увіковічення пам'яті бійців Національної гвардії України, які загинули 31 серпня 2015 року у стін Верховної Ради України, захищаючи свободу та демократію в Україні; проект постанови про відзначення 175-річчя з часу заснування Національного медичного університету імені О.О.Богомольця; проект постанови про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади.

Крім того, нардепам пропонується розглянути законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" з пропозиціями президента України вiд 20 травня 2016 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у четвер, 6 жовтня, Верховна Рада України може розглянути питання щодо внесення змін до державного бюджету на 2016 рік за пропозицією уряду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top