Рада сьогодні розгляне низку законопроектів щодо візової лібералізації з ЄС

Рада сьогодні розгляне низку законопроектів щодо візової лібералізації з ЄС
Фото: засідання Ради

Нардепи також розглянуть законопроект про фінансову реструктуризацію

Верховна Рада України сьогодні, 4 лютого 2016 року, в ході пленарного засідання розгляне низку законопроектів, спрямованих на лібералізацію візового режиму з Європейським союзом. Про це йдеться в порядку денному парламенту.

В порядку денному стоїть розгляд питаннь у рамках виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським союзом візового режиму для України. Зокрема, у другому читанні депутати розглянуть зміни до Цивільного процесуального кодексу щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України, зміни до Кодексу адміністративного судочинства щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення чи затримання з метою ідентифікації іноземців та осіб без громадянства.

Також нардепи розглянуть зміни до закону України про біженців щодо процедури документування осіб, зміни до Кримінального кодексу щодо захисту професійної діяльності журналістів, а також зміни до Митного кодексу щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу.

Крім того, Рада розгляне законопроект щодо фінансової реструктуризації.

Також у порядку денному значаться питання судоустрою. Так, нардепи розглянуть зміни до закону "Про судоустрій і статус суддів" щодо необхідності дотримання принципу рівноправності суддів Конституційного Суду, до закону "Про забезпечення права на справедливий суд", законопроект про амністію в 2015 році.

У першому читанні нардепи розглянуть проект закону про внесення змін до деяких законів щодо ставок вивізного (експортного) мита, зміни в Податковий кодекс щодо посилення відповідальності посадових і службових осіб контролюючих органів.

Нагадаємо, глава МЕРТ Айварас Абромавічус просив Раду проголосувати за його відставку 4 лютого.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся