Рада сьогодні може розглянути законопроект про антикорупційний суд

Середа 23 травня 2018 09:04
Рада сьогодні може розглянути законопроект про антикорупційний суд
Фото: Верховна рада (РБК-Україна)

Крім того, в порядку денному значаться питання ратифікації

Верховна рада України на засіданні 23 травня 2018 року може розглянути законопроект про Вищий антикорупційний суд. Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського парламенту.

Крім того, в порядку денному значаться питання ратифікації. Зокрема, Рада може ратифікувати законопроект про приєднання України до Метричної конвенції, а також угоди про співпрацю у військовій сфері з Польщею і Румунією.

Також парламент може денонсувати конвенцію Міжнародної організації праці про застосування праці жінок на підземних роботах у шахтах.

Нагадаємо, напередодні спікер Верховної ради України Андрій Парубій заявив, що парламент 23 травня має розпочати розгляд законопроекту про антикорупційний суд. До цього перший віце-спікер Ірина Геращенко заявила, що Рада може прийняти закон про антикорупційний суд на цьому тижні. Геращенко зазначила, що таку позицію займає президент і більшість депутатів парламенту.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся