Рада сьогодні продовжить розгляд проекту про антикорупційний суд

Четвер 24 травня 2018 09:24
Рада сьогодні продовжить розгляд проекту про антикорупційний суд
Фото: Верховна рада (РБК-Україна)

Одним з пунктів порядку денного також значиться призначення суддів КСУ

Верховна рада України на пленарному засіданні 24 травня продовжить розгляд у другому читанні законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Відповідний порядок денний опубліковано на сайті парламенту.

Крім того, в порядку денному значиться повторний розгляд з пропозиціями президента України законопроекту про "Про приватну детективну (розшукову) діяльність", а також змін до Кримінального кодексу для приведення його у відповідність з міжнародними стандартами. Також на сьогодні заплановано внесення змін до закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання щодо надання притулку бездомним. Одним з пунктів порядку денного значиться призначення суддів Конституційного суду України.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Рада проведе переговори з Міжнародним валютним фондом з приводу антикорупційного суду. Представники МВФ не погоджуються на формулу подолання вето двома третинами складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) і ради міжнародних експертів.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся