Рада розмежувала поняття державного інвестування та держпідтримки

Рада розмежувала поняття  державного інвестування та держпідтримки
Фото: Верховна Рада України

За документ з другого разу проголосували 234 нардепи

Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроект №5105 "Про внесення змін до закону "Про інвестиційну діяльність" (щодо державних інвестиційних проектів)". За документ з другого разу проголосували 234 депутата парламенту (спочатку 224 нардепа), передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, документом передбачається розмежувати такі поняття, як "державне інвестування" та "державна підтримка"; спростити процедури отримання державної підтримки для реалізації інвестиційних проектів, змінивши роль Державного реєстру інвестиційних проектів з дозвільної на інформативну.

Законом встановлюється децентралізація прийняття рішень щодо інвестування шляхом введення понять "державного інвестування", "місцевого інвестування" та гармонізації з бюджетним законодавством.

Крім того, передбачено внесення проектів, яким надано держпідтримку, та інвестиційних держпроектів до Державного реєстру інвестиційних проектів з метою ведення моніторингу їх реалізації.

Нагадаємо, Рада прийняла закон про держпідтримку кіно з пропозиціями Порошенка. Закон спрямований на державне забезпечення і стимуляцію кіновиробництва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся