Рада ратифікувала угоду з Хорватією про економічне співробітництво

НовиниПолітика    17.05.2017 - 21:16
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

Рада прийняла законопроект про ратифікацію підписаного ще в 2013 році документа

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №0138 "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво". За документ проголосував 231 парламентарій, передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідну угоду було підписано 27 березня 2013 року. Документ спрямований на розвиток партнерських взаємовигідних відносин між Україною і Республікою Хорватія в економічній сфері, створення сприятливих умов для здійснення торгівлі між суб'єктами господарської діяльності двох країн шляхом налагодження контактів між діловими колами, сприяння участі у виставках, ярмарках, організації ділових заходів, семінарів, симпозіумів і конференцій

Угодою сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва. Реалізація запропонованого закону не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

При цьому фінансування діяльності спільної комісії з питань економічного співробітництва буде здійснюватися за рахунок коштів, визначених бюджетною програмою "Забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках"

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №0142 "Про внесення змін в пункт 2 закону "Про ратифікацію Європейської соціальної хартії (переглянутої)".

On Top