ua ru

Рада може розглянути урядовий законопроект щодо приватизації 9 листопада

Рада може розглянути урядовий законопроект щодо приватизації 9 листопада Фото: Степан Кубів (РБК-Україна)

Мета законопроекту - спростити умови приватизації та запровадити прозорі механізми залучення інвестора

Верховна Рада України може розглянути урядовий законопроект №7066 щодо спрощення умов приватизації 9 листопада 2017 року. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

"Приватизація - це ефективний інструмент залучення реальних інвестицій в Україну. Але поки законодавство є надто складним та не допомагає швидкій та ефективній приватизації. Це змінить урядовий законопроект №7066, який уже включено до попереднього порядку денного парламенту на четвер 9 листопада", - зазначив віце-прем'єр.

Кубів також озвучив цілі законопроекту.

"Мета законопроекту №7066 - спростити умови приватизації, запровадити прозорі механізми залучення інвестора та кращі механізми щодо визначення ціни продажу. Така важлива ініціатива дуже потребує підтримки народних депутатів, бо прозорий і чесний продаж державного майна дозволяє подолати корупцію на держпідприємствах, сприяє регіональному розвитку, створює нові робочі місця. А ще ефективні підприємства - це додаткові надходження до бюджету", - підкреслив голова МЕРТ.

Нагадаємо, Фонд державного майна України на початку грудня виставить на біржові торги блокуючі пакети акцій трьох обленерго і ще 13 підприємств.