Рада розширила перелік побічних продуктів тваринного походження

НовиниАПК    20.09.2016 - 22:31
Фото: ВРУ
Рада провалила законопроект про оптимізацію процесу формування громад Верховна Рада визнала нелегітимними вибори в Держдуму РФ

За документ проголосували 230 депутатів Ради

Верховна Рада України розширила перелік побічних продуктів тваринного походження, які відносяться до категорії II. Відповідний законопроект №2150а "Про внесення змін до закону "Про побічні продукти тваринного походження, не призначених для споживання людиною" (щодо узгодження його положень у сфері поводження з продуктами тваринного походження, що відносяться до категорії II, з вимогами законодавства ЄС)" у другому читанні підтримали  230 народних депутатів, передає кореспондент РБК-Україна

Законопроект розроблено з метою узгодження положень закону у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, що відносяться до категорії II, з вимогами законодавства ЄС.

зокрема, документом визначено термін "органічні добрива і покращувачі ґрунту"; включені в перелік побічних продуктів тваринного походження, які відносяться до категорії II, немирализованное гуано і вміст травного тракту.

Також законопроектом передбачається встановити способи поводження з побічними продуктами тваринного походження, що відносяться до категорії II. Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що профільний комітет не схвалив зміни до законів щодо боротьби з відмиванням доходів.

Читайте в розділі

Не менше 80% товарів в Україні повинні вироблятися з власної сировини, - Гройсман

У Україні виробництво шоколаду в серпні виросло на 9,7% 

Україна в серпні скоротила виробництво горілки на 19% 

On Top