Рада провалила ухвалення закону про люстрацію

Народні депутати не підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 4359а "Про очищення влади".

Народні депутати не підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 4359а "Про очищення влади". За відповідне рішення проголосували лише 217 нардеп з 226 мінімально необхідних.

За повернення до розгляду цього проекту закону проголосували лише 225 парламентарів. З другої спроби депутати мінімальною кількістю голосів (226 голосами) повернулися до розгляду цього документа, однак коли справа дійшла до прийняття законопроекту в цілому, його знову підтримали лише 225 нардепів.

Цей законопроект передбачає проведення процедури відповідної перевірки при вирішенні питання про можливість призначення особи, як суб'єкта перевірки, на посаду в органах влади, а також організація процедури перевірки осіб, які є суб'єктами перевірки на відповідність визначеним законопроектом критеріям, з метою вирішення питання щодо можливості їх подальшого перебування на відповідній посаді.

Нагадаємо, у першому читанні народні депутати прийняли цей законопроект 14 серпня 2014 р. За відповідне рішення проголосували 252 нардепи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся