Рада прийняла за основу законопроект про антидопінговий контроль у спорті

НовиниСуспільство    19.10.2016 - 14:04
Фото: антидопінговий контроль у спорті
Фото: антидопінговий контроль у спорті

За документ з другого разу проголосував 231 нардеп

Верховна Рада України підтримала за основу в першому читанні проект закону №4724 "Про антидопінговий контроль у спорті". За документ з другого разу проголосував 231 нардеп (спочатку 211 парламентарів), передає кореспондент РБК-Україна.

Законопроектом пропонується викласти у новій редакції закон "Про антидопінговий контроль в спорті" з урахуванням положень Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті, яка ратифікована українським парламентом.

Проектом також пропонується визначити додаткові повноваження Національного антидопінгового центру в частині затвердження антидопінгових правил, створити необхідні правові та організаційні засади щодо акредитації лабораторії антидопінгового контролю та створити умови для дотримання Україною, Національним антидопінговим центром вимог Всесвітнього антидопінгового агентства

Пропонується терміни, які вживаються у законопроекті, привести у відповідність з Міжнародною конвенцією про боротьбу з допінгом у спорті.

Крім того, передбачається визначити повноваження та основні завдання Національної антидопінгової лабораторії. Проектом планується відділення останньої від Національного антидопінгового центру.

Також проектом закону передбачається створення дисциплінарної та апеляційної комісії.

Нагадаємо, раніше МОК запропонував реформувати боротьбу з допінгом.

On Top