Рада планує передати повноваження щодо охорони природи місцевій владі

НовиниПолітика    04.10.2016 - 12:07
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Парламент планує в 5 разів підняти штрафи за підпал та забруднення лісу До листопада в Україні мають бути запроваджені 48 законодавчих актів ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

За документ проголосували 229 парламентарів

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект № 4551 "Про природно-заповідний фонд України" (щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища). За документ проголосували 229 парламентарів, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, законопроектом передбачено внесення змін до закону "Про природно-заповідний фонд України", які дозволять удосконалити та актуалізувати основний закон у сфері організації, охорони та використання природно-заповідного фонду України.

"Головною метою прийняття проекту закону… є врегулювання питання передачі повноважень від територіальних органів центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям", - вказують автори проекту закону.

Нагадаємо, ВРУ планує передати повноваження державним адміністраціям щодо створення нових територій природно-заповідного фонду від ліквідованих територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів.

Читайте в розділі

Байден не має наміру бути главою Держдепу у разі перемоги Клінтон на виборах у США

В укрбюро Інтерполу брали хабарі за відмову від оголошення в розшук, - Матіос

Е-декларація Лещенко: безкоштовна кімната і понад 150 тис. доларів готівкових коштів

On Top