Рада передала Кабміну в управління ДП з виготовлення бланків цінних паперів

НовиниПолітика    06.10.2016 - 19:15
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Рішення підтримали 236 парламентарів

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №4630 і таким чином передала Кабінету міністрів в управління державні підприємства з виготовлення бланків цінних паперів і документів суворої звітності. За документ проголосували 236 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, уряду були передані повноваження з управління ДП, які виробляють бланки цінних паперів, документи і бланки, які вимагають використання спецелементів захисту.

Відповідно до закону, Кабмін буде керувати цими підприємствами через підлеглий йому центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів, документів суворої звітності (Міністерство фінансів).

Відзначимо, що зараз повноваження з управління поліграфкомбінатом "Україна" розподілені між різними національними органами.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №4014 "Про внесення змін до Закону України" Про джерела фінансування дорожнього господарства України "щодо вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top