Рада відправила на доопрацювання законопроект про НКРЕКП

НовиниПолітика    27.01.2016 - 12:11
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

Відповідне рішення підтримали 242 нардепи

Верховна Рада України відправила на повторне перше читання законопроект №2966, який визначав порядок формування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Відповідне рішення підтримали 242 нардепи.

Зазначається, що метою розроблення проекту закону є виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту "Друга програмна позика на політику розвитку", визначення правових засад державного регулювання в енергетиці та засад діяльності НКРЕКП, які мають бути спрямовані на забезпечення ефективного впливу держави на діяльність суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання, що провадять діяльність на суміжних ринках у сфері енергетики, створення його чітких і зрозумілих рамок їх діяльності.

Також передбачалося створення передумов сталості державного регулюючого впливу на діяльність суб'єктів природних монополій у сфері енергетики через рішення НКРЕКП.

Так, законопроектом пропонувалося визначити порядок формування, правовий статус та організацію діяльності Комісії, як державного колегіального органу, а також чіткі межі компетенції НКРЕКП та повноваження необхідні для реалізації покладених на неї завдань.

Нагадаємо, НКРЕКП планує підвищити тарифи на тепло жителів столиці.

On Top