Рада відправила на доопрацювання законопроект про НКРЕКП

НовиниПолітика    27.01.2016 - 12:11
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

Відповідне рішення підтримали 242 нардепи

Верховна Рада України відправила на повторне перше читання законопроект №2966, який визначав порядок формування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Відповідне рішення підтримали 242 нардепи.

Зазначається, що метою розроблення проекту закону є виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту "Друга програмна позика на політику розвитку", визначення правових засад державного регулювання в енергетиці та засад діяльності НКРЕКП, які мають бути спрямовані на забезпечення ефективного впливу держави на діяльність суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання, що провадять діяльність на суміжних ринках у сфері енергетики, створення його чітких і зрозумілих рамок їх діяльності.

Також передбачалося створення передумов сталості державного регулюючого впливу на діяльність суб'єктів природних монополій у сфері енергетики через рішення НКРЕКП.

Так, законопроектом пропонувалося визначити порядок формування, правовий статус та організацію діяльності Комісії, як державного колегіального органу, а також чіткі межі компетенції НКРЕКП та повноваження необхідні для реалізації покладених на неї завдань.

Нагадаємо, НКРЕКП планує підвищити тарифи на тепло жителів столиці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top