НКРЕКП планує підвищити тарифи на тепло для киян

НовиниЕнергетика    25.01.2016 - 15:48
Фото: підвищення тарифів на тепло
"Укртрансгаз" вперше отримав тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплоенергії Демчишин розкритикував роботу ТКЕ в умовах не надто низьких температур

Тариф на виробництво теплової енергії складе 508,08 грн / Гкал (без ПДВ)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, має намір підвищити тарифи на теплову для ПАТ "Київенерго". Про це йдеться у відповідному проекті постанови НКРЕКП, опублікованому на сайті відомства.

"Установити Публічному акціонерному суспільству" Київенерго "тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення на рівні: тариф на теплову енергію - 594,03 грн / Гкал (без ПДВ)", - сказано в тексті постанови.

Відповідно до документу, тариф на виробництво теплової енергії складе 508,08 грн / Гкал (без ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії - 82,84 грн / Гкал (без ПДВ); тариф на постачання теплової енергії - 3,11 грн / Гкал (без ПДВ).

Так, наразі діють тарифи на теплову енергію для населення на рівні з 531,10 грн / Гкал (без ПДВ).

Нагадаємо, НКРЕКП збільшила прогнозний середньозважений тариф НЕК "Укренерго" на 2016 рік на 20,1% порівняно з діючим тарифом - з 4,438 коп/кВт-год до 5,332 коп/кВт-год (без урахування ПДВ).

Читайте в розділі

Bank of America назвав безглуздою цінову війну на ринку нафти

Ціна нафти Brent піднялася вище 47 доларів за барель

"Рівнегаз" до кінця року встановить майже 300 будинкових лічильників

On Top